Druk materiałów do restauracji, baru, kawiarni lub bistro

W restauracjach szczególnie prawdziwe jest powiedzenie, że je się oczami. Goście, wybierając potrawy z karty menu, mogą już w tym momencie poczuć większy głód… lub zniechęcić się do lokalu i go opuścić. Aby taki czarny scenariusz nie przytrafił się Państwu, warto zadbać o elegancką i estetyczną stronę swoich drukowanych materiałów. Starannie zaprojektowane karty menu, czyste podkładki pod talerze, przejrzyste jadłospisy oraz ozdobione logo etui na rachunki. A wszystko to wykonane z maksymalną dbałością o detale, rodzaj papieru i wykończenie. Profesjonalne materiały poligraficzne dla gastronomii, budują w gościach poczucie dobrego smaku, wyrażone zarówno jedzeniem, jak i całym jego otoczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem oferty, na druk materiałów do restauracji.

 

 

Druk menu składanych

Menu składane jest jednym z najpopularniejszych formatów, wykorzystywanych do przedstawienia karty dań. Aż 6 oddzielonych od siebie powierzchni, pozwala zaprojektować czytelny podział karty, w zależności od rodzaju potraw. Menu składane może być wydrukowane tanio na papierach o niskiej gramaturze, pełniąc jednocześnie rolę ulotki. Składne menu, które mają znaleźć się na stołach, polecamy wykonać na kartonach laminowanych lub lakierowanych. Ciekawy, pełen kolorów i fantazji projekt wykonany przez naszych grafików, z pewnością zaostrzy apetyt każdego gościa.

drukarnia kart menu do pizzeri

 

Druk menu szytych

Zszywane menu, składające się z większej liczby stron, znakomicie nadaje się jako karta dań dla restauracji z bogatą ofertą gastronomiczną. Menu szyte możemy wykonać w formatach popularnych, jak A4, jak również i tych nietypowych, określonych przez Państwo. Menu może otrzymać indywidualną okładkę, z kolorowym zdjęciem, logo lub monochromatycznym wydrukiem. Ekologiczne papiery, wykorzystywane do wydruku poszczególnych stron, jeszcze mocniej mogą podkreślać naturalność używanych składników i wyjątkowe walory smakowe jedzenia. Zszywane karty menu mają profesjonalny wygląd  i są ważnym elementem budowania wizerunku restauracji.

karty menu zszyte na zszywki karta win do restauracji

Prezentery papierowe trójkątne 

Prezentery umieszczane na stolikach, mogą reklamować specjalne oferty przygotowane przez restaurację. Należy je traktować zarówno jako element promocji, jak i wystroju wnętrza restauracji. Aby umiejętnie połączyć te dwa cele, należy zadbać o profesjonalny, ciekawy i estetyczny projekt i wykonanie. Nasza drukarnia chętnie podejmie się tego trudnego zadania, przygotowując chwytliwą koncepcję i łącząc ją z najwyższej jakości wykonaniem. Dzięki temu, prezentery papierowe trójkątne mogą stać się elementem wzmacniającym sprzedaż dań i napojów.

 

Druk podkładek papierowych pod talerze

Nawet najwykwintniejsze potrawy nie będą dobrze smakować, jeśli nie zostaną podane w elegancki sposób. Jedną z metod na zapewnienie dobrych warunków do jedzenia, jest stosowanie papierowych podkładek pod talerze. Ich rolą jest zabezpieczenie stołu, zapewnienie higieny, a także przekazanie gościom cennych informacji na  temat restauracji i jej oferty. Podkładki papierowe pod talerze, wykonujemy w dużym wyborze wielkości, kształtów oraz z drukiem kolorowym na całej powierzchni.

podkładki menu pod talerz na stół

 

Etui na rachunek 

Jedną z ostatnich czynności podczas wizyty w restauracji, jest uregulowanie należności. Co zrobić, aby ta najmniej przyjemna chwila dobrze zapisała się we wspomnieniach gości? Przede wszystkim podać rachunek w sposób profesjonalny, najlepiej w specjalnym etui. Etui na rachunek pozwala zachować dyskrecję, zarówno jeśli chodzi o przekazanie kwoty do zapłaty, jak i samego procesu wręczania pieniędzy z ewentualnym napiwkiem. Nasza drukarnia oferuje etui na rachunek w dużym wyborze modeli, z możliwością zamówienia już kilku sztuk.

 

Druk podkładek na tacę 

Lokale gastronomiczne z samoobsługą, bardzo często wykorzystują plastikowe tacki do wydawania i przenoszenia posiłków. Utrzymanie najwyższej higieny, wymaga zarówno każdorazowego mycia tacek, jak i umieszczania na nich papierowych podkładek. Podkładki papierowe, w rozmiarze dopasowanym do wielkości tacki, mogą mieć druk jednostronny lub dwustronny. Projekt nadruku wykonany przez nasze studio graficzne, będzie mógł obejmować zdjęcia jedzenia, informacje o promocjach, wydruk pełnego menu oraz wiele innych informacji, które w ten przystępny sposób, można przekazać gościom.

podkladki gastronomiczne na tacki lub pod talerz na stol do restauracji, pizzeri lub barow

Druk cenników

Restauracyjne cenniki, muszą być przede wszystkim czytelne i estetyczne. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z jedzeniem, niezwykle ważne jest stworzenie projektu, który będzie ten apetyt dodatkowo pobudzać. To z kolei wymaga umiejętności, doświadczenia i wrodzonej wrażliwości na dobry smak. Druk cenników w naszej restauracji, to jedna z najlepszych decyzji, którą mogą Państwo podjąć. Ekologiczne papiery, na których cenniki mogą być drukowane, mogą stać się oryginalnym uzupełnieniem wizerunku restauracji, potwierdzając jej gastronomiczną uczciwość i dobrej jakości, naturalne produkty.

druk kart meny dla restauracji

 

Druk jadłospisów

Jadłospis to szczegółowe zestawienie potraw, serwowanych w restauracji, z uwzględnieniem składników, z których one powstają. Zależnie od lokalu. Jadłospisy mogą mieć większą lub mniejszą objętość. Z tego również powodu, wykonanie profesjonalnego jadłospisu wymaga nie tylko starannego projektu, ale również dysponowania odpowiednimi możliwościami drukarskimi. My takie posiadamy, dlatego gwarantujemy szybki i staranny druk jadłospisów, zapewniając im elegancki i profesjonalny wygląd.

druk kart menu ekologicznych do restauracji

 

Przygotowanie projektów graficznych

Chcą Państwo być zadowoleni z drukowanych materiałów dla swojej restauracji? Jeśli tak, polecamy zadbać o projekt dla każdej realizacji. To od niego będzie zależeć, czy gotowy druk będzie satysfakcjonował zarówno Państwa, jak i Waszych gości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy kompleksowe usługi projektowania graficznego. Studio graficzne drukarni GrafCraft, stworzy dla Państwa projekt na każdy produkt z naszej oferty. Profesjonalnie, ze smakiem, wyprzedzając konkurencję i przyciągając nowych gości. Korzystanie z naszych usług, to inwestycja we własny sukces!