Druk metodą hot stamping letterpress ekskluzywna poligrafia

Druk materiałów promocyjnych na wydarzenie

Kulturowe życie polskich miast jest bardzo bogate i urozmaicone. Wydarzenia artystyczne, koncerty, wystawy, spektakle, imprezy plenerowe. Organizacja każdej takiej imprezy angażuje wiele osób i wymaga wcześniejszego przygotowania i reklamy. Aby pomóc Państwo w osiągnięciu oczekiwanego sukcesu, proponujemy druk materiałów promocyjnych w naszej drukarni. Współpracujemy z kinami, teatrami, agencjami reklamowymi i eventowymi z całego kraju. Gotowe realizacje wysyłamy do Państwa firmami kurierskimi, zapewniając pełne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość gotowych materiałów. Dzięki nam, promocja Państwa wydarzenia przebiegnie jeszcze łatwiej i z jeszcze większą skutecznością. Zaproszenie uczestników, przedstawienie programu wydarzenia, bilety, ulotki i cała gama innych materiałów, dostępna jest w naszej ofercie poligraficznej.

Druk biletów

Bilety, nazywane również wejściówkami, to przepustka do uczestnictwa w koncercie, seansie, spektaklu lub innym wydarzeniu kulturalnym. Zamawiając kolorowe bilety na wydarzenia, ważne jest to, aby otrzymać produkty wysokiej jakości, którego projekt i wykonanie uniemożliwi skopiowanie biletu. Nasze bilety ściśle spełniają te warunki, zapewniając Państwu pełne bezpieczeństwo ich sprzedaży. Bilety wykonujemy w dowolnych formatach, z możliwością wyboru jednego z wielu gatunków papieru. Realizujemy zamówienia na bilety w każdym nakładzie, zapewniając ich pakowanie w pakietach. Bilety poza nazwą wydarzenia i miejscem oraz godziną, mogą również zawierać nadruk logotypów sponsorów lub inne ważne informacje, które organizator chce przekazać uczestnikom.

 

Druk biletów numerowanych

Numeracja to naszym zdaniem najlepsza forma sprzedaży wejściówek, zapewniającą łatwą i bardzo dokładną kontrolę nad liczbą sprzedanych biletów. Nasza drukarnia wykonuje druk biletów numerowanych, zgodnie z Państwa wytycznymi. Numeracja może rozpoczynać się od zera i mieć dowolną długość, również z dodaniem serii biletu. Każdy numer jest niepowtarzalny, a rosnąca kolejność numeracji, pozwala na zachowanie ładu i porządku w liczbie przygotowanych biletów. Bilety numerowane to również doskonała forma zabezpieczenie przed fałszerstwami, a także możliwość przypisania do biletu indywidualnych danych kupującego. Tanio i szybko wykonamy Państwa zamówienia, zapewniając również możliwość zamówienia ciekawego projektu graficznego.

 

Druk biletów  z perforacją

Bilety z perforacją, czyli specjalnym dziurkowaniem, pozwalającym na szybkie i łatwe oderwanie części biletu, są jednymi z najchętniej zamawianych. Korzystanie z takich biletów pozwala Państwu sprawdzić frekwencję na wydarzeniu, poprzez zliczenie oderwanych kuponów. Bilety z perforacją można łączyć również z opcją ich numerowania. Druk takich biletów odbywa się na specjalnych gatunkach papierów, odpornych na działanie promieniowania UV. Wytrzymały druk jest odporny na wilgoć, dzięki czemu trwałość biletów staje się jeszcze większa. Bilety drukujemy w dowolnych nakładach, dostosowanych do skali organizowanego wydarzenia.

 

Druk programów 

Tym co najbardziej przyciąga uczestników do udziału w konkretnym wydarzeniu, jest jego program. Im ciekawszy i bardziej urozmaicony, tym większe szanse na dużą frekwencję. Aby dotrzeć z programem do wszystkich potencjalnych zainteresowanych, warto zadbać o czytelne i atrakcyjne zaprojektowanie oraz druk. Drukowany program może przybierać formę ulotki, książeczki, a w większym formacie również plakatu. Wykonujemy druk repertuarów teatralnych, kinowych, tras koncertowych czy imprez festiwalowych na cały rok lub kilka kolejnych miesięcy. Stosowany przez nas papier jest wytrzymały, a druk odporny na promieniowanie UV. Dbamy również o atrakcyjną szatę graficzną, zapewniając możliwość zamówienia projektu w naszym studio. Efektem pracy będzie program, w którym każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

 

Ulotki, ulotki składane

Ulotki, również w formie ulotek składanych, maja wiele zastosowań przy organizacji wydarzeń kulturowych i artystycznych. To za ich pomocą możemy zapraszać gości, reklamować wydarzenie, czy zdobywać sponsorów. Ulotki promocyjne i reklamowe, nasza drukarnia wykonuje we wszystkich popularnych formatach i nakładach już od 100 sztuk wzwyż. Druk w pełnym kolorze dwustronny, papier kredowany w dużym wyborze gramatur, a do tego niskie ceny i szybkie terminy realizacji. Ulotki z naszej drukarni, mogą być Państwa tajną bronią, która pozwoli na szybką dystrybucję informacji o organizowanym koncercie, festiwalu czy imprezie sportowej. Jeśli nie dysponują Państwo projektem do druku ulotki, służymy również niezbędną pomocą w jej ciekawym zaprojektowaniu.

 

Broszury, foldery

Przyciągnięcie osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu, wymaga przedstawienia wielu informacji na jego temat. Poza oczywistymi danymi, takimi jak miejsce i data organizacji, warto również przybliżyć sylwetkę i historię osób i zespołów, które będą brały w nim udział. Połączenie ciekawych tekstów z dobrymi zdjęciami, może przynieść oczekiwany przez Państwa skutek i zwiększyć sprzedaż biletów. Broszury i foldery publikowane przy okazji tych wydarzeń, na pewno staną się ważnym źródłem informacji i dadzą możliwość, aby na spokojnie przeanalizować program i ocenić czy chcemy wziąć udział w wydarzeniu. Polecamy również druk broszur i folderów, jako dobry sposób na zaproszenie i zyskanie dodatkowych sponsorów. Logo ich firmy obecne na okładce, może przyczynić się w podjęciu pozytywnej decyzji.

 

Plakaty

Plakaty jak żaden inny materiał drukowany, sprawdzają się w promocji i reklamie wydarzeń kulturowych. Plakaty dzięki swoim dużym rozmiarom, stają się doskonale widoczne dla większości osób. Możliwość ich mocowania na słupach ogłoszeniowych, wiatach przystanków, ścianach budynków, ogrodzeniach i sklepowych witrynach, sprawia że są wszechstronnymi i często wykorzystywanymi materiałami reklamowymi, promocyjnymi oraz informacyjnymi. Oczywiście, aby plakat spełniał swoje zadanie, nie wystarczy tylko je wydrukować i rozwiesić w często odwiedzanych miejscach. Równie wielkie znaczenie ma stworzenie atrakcyjnego i przyciągającego oko projektu. Tym zadaniem może się zająć nasze studio graficzne, przygotowując dla Państwa plakat tematyczny, idealnie współgrający z charakterem organizowanego wydarzenia.

 

Zaproszenia 

Drukowane zaproszenia to elegancka, a zarazem praktyczna forma zapraszania na wydarzenia kulturowe i artystyczne. Zaproszenie takie można potraktować jako wyróżnienie ważnych osób, jak również wykorzystać go w formie prezentu. Druk zaproszeń wykonujemy z wykorzystaniem szerokiej gamy papierów ozdobnych o wysokich gramaturach. Atrakcyjności naszym zaproszeniom dodaje fakt, że są one indywidualnie projektowane, odwzorowując indywidualny charakter i klimat konkretnej imprezy. Warto równocześnie nadmienić, że zaproszenia możemy wydrukować w dowolnym nakładzie, formacie oraz z personalizowaną treścią, np. umieszczając na każdym zaproszeniu inne imię i nazwisko osoby, którym ma zostać ono wręczone. Do drukowanych przez nas zaproszeń, istnieje możliwość dokupienia dopasowanych kopert, również z opcją wykonania personalizowanego nadruku na ich powierzchni.

 

Projekty graficzne 

Potrzebują Państwo pomocy w zakresie stworzenia ciekawego, ładnego lub uniwersalnego projektu? Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi graficy z wieloletnim doświadczeniem i głową pełną pomysłów, tworzą projekty oryginalne, wyróżniające się estetyką, humorem i klimatyczne. Dbamy o ich czytelność, a znając możliwości druku na różnych typach materiałów, tworzymy projekty optymalnie wykorzystujące moc ulotek, biletów, zaproszeń czy projektów. Atrakcyjne ceny usług projektowych, a także otwartość na Państwa sugestie i propozycje, pozwoli cieszyć się projektem wyjątkowym, oryginalnym i różniącym się od innych. Aby skorzystać z naszych usług projektowych, bardzo prosimy o kontakt z nami i przekazanie wytycznych. Nasi projektanci przystąpią do stworzenia koncepcji projektu, która zostanie Państwu przedstawiona z prośbą o ocenę i przekazanie sugestii zmian i modyfikacji.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare