Druk materiałów reklamowych

Prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, wymaga mądrej, skutecznej i ciekawej reklamy. Wykorzystując różnego typu drukowane materiały reklamowe, mogą Państwo szybciej i lepiej docierać do potencjalnych klientów, budować świadomość swojej marki, a także estetycznie prezentować oferowane produkty i świadczone usługi. Nasza drukarnia ma wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień na druk materiałów reklamowych. W szerokiej gamie produktów, można znaleźć wszystko co Państwa firma będzie potrzebowała. Eleganckie ulotki, foldery na ekologicznym papierze czy profesjonalnie przygotowane projekty graficzne na pozostałe produkty.

Druk materiałów reklamowych

Druk ulotek reklamowych

Ulotki są najpowszechniejszą formą reklamy, chętnie używaną w każdej branży. Bardzo duży wybór formatów ulotek, od A6 do A4, wraz z możliwością ich składania, wieloma gatunkami papierów i dwustronnym drukiem w pełnym kolorze, otwiera zupełnie nowe możliwości, jeśli chodzi o skuteczną reklamę w swoim mieście. Proponujemy Państwu zamówienie i druk ulotek reklamowych, w najkorzystniejszych cenach. Nasi graficy zadbają o wykonanie ciekawego projektu, który jeszcze bardziej podniesie ich atrakcyjność i zwiększy skuteczność oddziaływania.

 

Druk ulotek składanych

Ulotki składane są praktyczną formą zwykłych ulotek jednostronicowych. Możliwość złożenia na dwie lub trzy części, otwiera zupełnie nowe możliwości projektowania i przedstawienia oferty. Kolorowe ulotki, dzięki wyjątkowym projektom, mogą być najlepszą formą reklamy dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i branży w której działa. Papier, na którym ulotki składane są drukowane, występuje w kilku rodzajach gramatur i zawsze jest powlekany, dając eleganckie wykończenie ulotki. Promocyjne ulotki składane znakomicie spisują się w branży gastronomicznej, bankowej i finansowej, a także motoryzacyjnej, zapewniając dużą ilość miejsca na przedstawienie oferty.

 

Broszury reklamowe

Ekologiczne broszury o dowolnej ilości stron, są często wykorzystywane w celach reklamowych. Mogą przybierać postać instrukcji obsługi, regulaminu promocji, przedstawienia oferty programowej i wielu innych celach. Ich uniwersalność i wielozadaniowość sprawia, że warto pomyśleć o ich zamówieniu do swojej firmy. Druk broszur reklamowych wykonujemy nie tylko szybko, ale również tanio. Bardzo duża liczba gatunków papierów umożliwia precyzyjne dopasowanie ceny do potrzeb klienta. Broszury drukujemy również we wszystkich możliwych formatach, gwarantując optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, dzięki starannie przygotowanemu projektowi.

 

Foldery 

Kolorowe foldery to wizytówka każdej firmy. Jeśli biorą Państwo udział w targach lub branżowych wystawach, to nasze foldery są najlepszą i najskuteczniejszą formą reklamy. Eleganckie, drukowane na wysokiej jakości papierze kredowanym, będą w sposób zachwycający prezentować Państwa ofertę. Foldery promocyjne mogą zostać zamówione w dowolnym formacie i liczbie stron. Pełnokolorowy druk dwustronny, personalizacja okładki i atrakcyjne ceny – to tylko niektóre z wielu zalet, oferowanych przez naszą drukarnię. Zapraszamy do składania zamówień wszystkich z Państwa, którzy do tej pory nie dysponowali firmowymi folderami, a chcą wzbogacić asortyment firmowych materiałów reklamowych.

 

Katalogi 

Kolorowe katalogi pełnią ważną rolę w promocji każdej firmy. Są jednym z ważniejszych sposobów prezentacji jej oferty. Wykonujemy druk kolorowych katalogów dla biur podróży, firm reklamowych, hurtowni i sklepów sportowych, a także wszystkich innych firm, którym zależy na posiadaniu oryginalnego, solidnie wykonanego i niedrogiego katalogu. Każdy z naszych katalogów może zostać zaprojektowany i wyceniony zgodnie z Państwa wytycznymi. Liczba stron, format, gramatura papieru dla okładki – gwarantujemy bardzo duży wybór każdego z tych parametrów. Rozumiejąc, jak skomplikowanym i czasochłonnym zajęciem jest stworzenie projektu graficznego na katalogi, nasze studio graficzne chętnie podejmie się tego zadania na Państwa życzenie.

 

Woblery reklamowe 

Spotykane w wielu miejscach – sklepach, stacjach paliw czy kioskach. Najczęściej w pobliżu kasy, zachęcają do kupna batonika, karty doładowań, baterii lub tabletek przeciwbólowych. Zamocowane na elastycznej taśmie z tworzywa sztucznego, wesoło się kołyszą, przyciągając uwagę każdego klienta. To właśnie woblery. Jeden z ciekawszych elementów promocji firmy, wykorzystywanych poza jej siedzibą. Woblery dowolnej wielkości i kształtu, z kolorowym, atrakcyjnym projektem, wykonane z odpornych na zużycie materiałów. Tanio zaprojektujemy i wykonamy je dla Państwa, gwarantując najwyższą możliwą jakość realizacji i szybką dostawę.

 

Plakaty

Kolorowe plakaty o różnej wielkości, są doskonałym sposobem reklamy i przekazywania ważnych informacji. Zachęcenie od udziału w promocji, poinformowanie o nowym produkcie dostępnym w ofercie czy przekazanie wiadomości o obniżkach cen. Plakaty wykonujemy w technologii druku odpornego na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą znajdować się w witrynach sklepów, bez obaw że promienie słońca spowodują blaknięcie kolorów. Projektując plakaty promocyjne, możemy również uwzględnić powierzchnię do ręcznego uzupełniania flamastrem. Takie plakaty doskonale się spisują jako zaproszenie na koncerty, organizowane w różnych miejscach o różnym czasie. Zapewniamy duży wybór formatów, gramatur oraz najkorzystniejsze ceny, połączone z atrakcyjnie szybkimi terminami realizacji.

 

Wizytówki 

Niewielkie kartoniki, o wymiarze 90×50 mm lub 85×55 mm, z nadrukiem jedno lub dwustronnym. To właśnie wizytówki. Zamawiane w naszej drukarni, mogą zostać spersonalizowane zgodnie z Waszym życzeniem. Wizytówki składane lub pojedyncze, lakierowane na całej powierzchni lub selektywnie, dostępne również w formacie karty kredytowej. Wiemy że reklama wymaga kreatywności, a nasze wizytówki dają naprawdę wiele możliwości wykorzystania. Wzbogacone atrakcyjnym projektem, mogą stać się znakiem rozpoznawczym dla Państwa firmy. Druk materiałów reklamowych, w tym również wizytówek, odbywa się na wysokiej jakości maszynach drukarskich, gwarantujących najwyższą precyzję druku, z wiernym odwzorowaniem każdego, nawet najmniejszego detalu z projektu.

 

Projekty graficzne  

Projektowanie graficzne wymaga umiejętności, wyobraźni, a także dysponowania oprogramowaniem graficznym oraz komputerami o wystarczającej mocy obliczeniowej. Nasze studio graficzne łączy te wszystkie rzeczy w jednej usłudze, którą Państwu udostępniamy. Teraz każdy z naszych klientów, może zamówić nie tylko druk materiałów reklamowych, ale również wykonanie ciekawego projektu graficznego. Realizujemy projekty na wizytówki, ulotki, teczki, katalogi i foldery. Starannie opracowane projekty, przygotowujemy na podstawie przekazanych wytycznych i materiałów, zapewniając oryginalny i przyciągający efekt naszej pracy. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi, która może pozwolić na odświeżenie dotychczasowych projektów i dostosowanie ich do aktualnych trendów i wymagań rynku.