Druk metodą hot stamping letterpress ekskluzywna poligrafia

Druk materiałów szkoleniowych, konferencyjnych

Organizacja szkoleń i konferencji, wymaga długiego i starannego przygotowania. Tylko wtedy można mówić o pełnym sukcesie, osiągniętym przez to wydarzenie. Zaproszenie ważnych gości, będących autorytetami w swojej dziedzinie, ułożenie ciekawego programu prelekcji, a w końcu przygotowanie wyczerpujących, przyciągających wzrok i uwagę materiałów szkoleniowych. To one będą stanowić podstawy do wprowadzenia w temat, pozwolą skutecznie wypromować konferencje, a także będą pamiątką i podsumowaniem wszystkiego, co zostało w tym czasie powiedziane i pokazane. Materiały szkoleniowe i konferencyjne, są również znakomitą formą promocji organizatora, jak również miejscem na przedstawienie sponsorów i zaprezentowanych ich logotypu. Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie wszystkich rodzajów materiałów szkoleniowych i konferencyjnych, drukowanych na wysokiej jakości papierach offsetowych, kredowanych, lakierowanych oraz tekturach i kartonach. Szeroki wybór wykończeń, cyfrowa jakość druku oraz szybkość i konkurencyjne ceny – tym charakteryzuje się nasza drukarnia

 

Druk teczek ofertowych

Teczki firmowe stanowią podstawowy rodzaj materiałów szkoleniowych. Kartonowa teczka formatu A4, pozwala na przechowywanie od kilku do kilkudziesięciu kartek w jednym miejscu. Boczne zakładki utrzymują zawartość w miejscu, zabezpieczając ją przed przypadkowym wysunięciem. Na całej zewnętrznej powierzchni okładek, wykonujemy pełnokolorowy wydruk. Teczki oferujemy w kilku opcjach wykończeń: lakierowane, matowe, z miejscowym lakierowaniem. Szybko i w dobrej cenie realizujemy nawet małe nakłady.

 

Druk broszur 

Broszury to niewielkie publikacje, drukowane w jednym z popularnych formatów: A6, A5 i A4. Mogą być zszywane lub składane. Druk w pełnym kolorze lub czarno-biały, pozwala zoptymalizować koszta przy każdym nakładzie. Broszury idealnie nadają się do zaprezentowania oferty firmy, produktu lub usługi. Poręczne w użyciu, bez trudu mieszczą się do teczek firmowych. Nasza drukarnia to nie tylko kompleksowe usługi poligraficzne, ale również projekt od A do Z, wykonany zgodnie z Państwa życzeniami.

 

Druk folderów

Foldery reklamowe, mogą być kilku lub wielostronicowymi publikacjami. Najczęściej wykonywane na grubszym, kredowanym papierze, sprawiają że ich wygląd jest elegancki i dobrze współgra z rangą firmowego wydarzenia. Foldery warto wykorzystać do promocji swojej firmy, a także bardzo dokładnego zaprezentowania oferty. Niezwykła staranność i dokładność druku, wręcz idealnie nadaje się do umieszczenia w projekcie zdjęć i rysunków, nawet z bardzo dużą ilością detali. Kolorowe foldery wykonujemy jako zszywane, z możliwością wyboru kilku rodzajów gramatur papieru.

 

Druk programów, agend

Konferencje i szkolenia powinny mieć swój program. Wręczając go na początku spotkania, każdemu z uczestników, znacznie łatwiej zapanować nad całą organizacją. Nasza drukarnia wykonuje druk programów w każdej możliwej postaci. Druk jednostronny lub dwustronny, w kolorze lub monochromatyczny, na papierach offsetowych lub ozdobnych. W naszej ofercie znajdują się również papiery ekologiczne. Wykonujemy również projekt, aby Państwa program wyglądał profesjonalnie i zachęcająco, towarzysząc uczestnikom przez cały czas spotkania.

 

Druk dyplomów

Udział w szkoleniu wart jest udokumentowania i podkreślenia jego rangi. Eleganckie dyplomy, zamówione w drukarni GrafCraft znakomicie się do tego nadają. Przygotujemy dla Państwa ciekawy projekt i zadbamy o to, aby jakość druku była najlepsza z możliwych. Jednocześnie gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie wykonanie zamówienia. Drukowane u nas dyplomy, mogą być personalizowane w projekcie, dzięki czemu każdy wydruk będzie posiadał imię i nazwisko uczestnika, zgodne z dostarczoną listą. Polecamy dyplomy z naszej oferty, które mogą występować jako kolorowe lub czarno-białe.

 

Druk certyfikatów, wyróżnień 

Szkolenia często prowadzone są w celu zdobycia lub podniesienia umiejętności. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy powinni otrzymać odpowiednie certyfikaty. Będą one potwierdzeniem zdobytej wiedzy i uczestnictwa w szkoleniu. Eleganckie certyfikaty, drukowane na najlepszej jakości papierach, również ekologicznych, są możliwe do zamówienia w naszej drukarni. Niepowtarzalne projekty gwarantują ich autentyczność i wiarygodność, a cyfrowej jakości wydruk, pozwala zastosować dużą liczbę zabezpieczeń, niewidoczny gołym okiem. Drukarnia GrafCraft chętnie przygotuje dla Państwa projekt, na każdy rodzaj certyfikatu.

 

Druk notesów 

Najpowszechniejsze, a zarazem wielozadaniowe materiały szkoleniowe. Notesy. Małe i duże, w linie, kratkę lub czyste. Notesy wykonujemy w każdej możliwej konfiguracji. To Państwo decydują o formacie, liczbie kartek w bloczku i tym, co zostanie na nich wydrukowane. Notesy firmowe wykorzystywane są nie tylko podczas szkoleń i konferencji, ale również stanowią nieodzowny element pracy biurowej. Papier offsetowy o gramaturze 80 lub 90 g idealnie nadaje się do notowania, zarówno przy pomocy pióra, długopisu lub ołówka. Ekologiczne, wygodne i szybko zrealizowane – wyłącznie w naszej drukarni!

 

Druk zaproszeń 

Jak zaprosić elegancko i oficjalnie na szkolenie lub konferencję? Oczywiście w formie pisemnej, wręczając osobiście lub wysyłając zaproszenia. Eleganckie zaproszenia wyróżniają się starannym wykonaniem, ich projekt powinien być ciekawy, a druk perfekcyjny w każdym calu. Wykonujemy zaproszenia personalizowane, uzupełnione o wszystkie potrzebne informacje. Ekologiczny lub ozdobny papier, podnosi rangę takiego wydruku, czyniąc go najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na zaproszenie gości.

 

Druk plakatów

Plakaty wyróżniają się wielką siłą przekazu, a jednocześnie są uniwersalne i łatwe w stosowaniu. Wykorzystując plakaty do promocji konferencji lub szkolenia, w krótkim czasie można zwiększyć zasięg tego wydarzenia. Kolorowe plakaty nasza drukarnia wykonuje w różnych wielkościach. Wydruk kolorowy lub czarno-biały, papier w dużej liczbie gramatur, a do tego szybkość realizacji zamówień, podpowiada aby wybrać właśnie naszą drukarnię. Chętnie wykonamy Państwa zlecenie od początku do końca, przygotowując również ciekawy projekt plakatu.

 

Druk identyfikatorów

Trwałe, personalizowane, z wydrukowanym zdjęciem, imieniem i nazwiskiem, gotowe do wręczenia uczestnikom spotkania. Identyfikatory są ważnym elementem kontroli osób, uprawnionych do udziału w szkoleniu lub konferencji. Jednocześnie, drukowane przez nas identyfikatory znakomicie nadają się do codziennego stosowania przez pracowników firmy. Czytelny i nieścierający się druk, kilka rodzajów materiałów, na których identyfikatory mogą być wydrukowane, a do tego gotowy projekt, przygotowany przez naszych grafików.

 

Druk papieru firmowego

Papier firmowy, to zaraz obok wizytówki, najbardziej charakterystyczny element biurowej papeterii. Oferty, wyceny, cenniki, korespondencja zewnętrzna. Wszystkie takie dokumenty powinny być drukowane na papierze firmowym, na którym umieszczone zostanie logo, dane adresowe i pozostałe elementy identyfikacji wizualnej. Podczas szkoleń i konferencji, papiery firmowe wykorzystywane są do drukowania listów przewodnich, list obecności, podziękowań itp. Polecamy Państwu eleganckie papiery firmowe prosto z naszej drukarni, również w opcji druku na papierze ekologicznym.

 

Projekty graficzne 

Projekt graficzny to fundament każdego drukowanego materiału szkoleniowego. To projekt określa kształt, wygląd i wielkość wydruku, definiując również wszystkie obecne w nim kolory, w formie interpretowanej przez maszyny drukarskie. Jeśli chcą Państwo, aby to nasza drukarnia zajęła się przygotowaniem projektu – zarówno jego koncepcją, jak i całą stroną techniczną, chętnie w tym pomożemy! Wykonujemy projekty graficzne na druk wszystkich wyżej wymienionych materiałów. Doświadczenie i umiejętności naszych grafików, są gwarancją pełnego zadowolenia z projektu i jego druku.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare