Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/radkosno/ftp/GrafCraft.pl/wp-content/themes/grafcraft/inc/custom-metaboxes/init.php on line 746
Letterpress wizytówki, zaproszenia, metki, zawieszki, tłoczone

letterpress

Letterpress, nazywany również drukiem typograficznym, jest jedną z najstarszych technik drukarskich. Korzenie tej metody druku wypukłego sięgają czasów Johannes Gutenberg XV wieku. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość z uwagi na wiele nowych papierów, jakie stały się dostępne oraz wyróżnieniem się nie standardowym produktem stylu „vintage”. Najciekawszym z materiałów na którym jest wykonywany druk letterpress jest ekologiczny papier bawełniany, który jest bardzo delikatny w dotyku i jest na tyle „pulchny”, że z łatwością można wykonać tłoczenie różnych wzorów. 

DRUK TYPOGRAFICZNY, LETTERPRESS

Produkty jakie wykonujemy

Druki okolicznościowe, takie jak zaproszenia ślubne, firmowe lub karty okolicznościowe, najczęściej drukowane są w małych i średnich nakładach. Stosując w nich druk typograficzny – letterpress, możemy jeszcze bardziej zaznaczyć ważne elementy projektu. 

Wizytówki są stałym elementem prowadzenia biznesu. Im bardziej eleganckie i reprezentacyjne, tym większe wrażenie wywierają na innych osobach. Letterpress jest doskonałym sposobem uszlachetnienia każdej wizytówki, wydrukowanej na papierze ozdobnym. 

Letterpress to elegancka forma druku ozdobnego, bardzo dobrze komponująca się z niewielkimi formatami etykiet, zawieszek lub metek. Mocowane do odzieży, produktów spożywczych, rękodzieła czy okolicznościowych prezentów, nadają im oryginalny wygląd, podkreślając unikalność i wysoką jakość.

Certyfikaty i dyplomy to bardzo ważne dokumenty, potwierdzające nabycie umiejętności lub uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Często eksponowane w widocznych miejscach, oprawiane w ramki i umieszczane na stronach internetowych, powinny mieć atrakcyjny wygląd.

druk certyfikatów Warszawa

Manufaktury, lokalne browary i regionalne napitki zyskują coraz większą popularność, stając się produktem pożądanym nie tylko przez koneserów, ale również turystów i miłośników konkretnego regionu. Aby jeszcze skuteczniej promować swoje wyroby, również te produkowane lokalnie i na małą skalę, warto zapewnić im praktyczne dodatki.

Nieustannie rozszerzamy ofertę druku o nowe techniki. Aby uczynić Państwa wydruki jeszcze ciekawszymi i bardziej eleganckimi, oferujemy możliwość znakowania metodą hot-stamping, nazywaną również termodrukiem lub hot printem. 

Druk offsetowy i cyfrowy

GrafCraft to profesjonalna drukarnia oraz zaangażowane studio graficzne. W naszej ofercie również jest druk cyfrowy oraz offsetowy, dając naszym klientom najwyższej jakości produkty poligraficzne. Naszym celem jest udostępnienie konkurencyjnych cenowo i atrakcyjnych wydruków i projektów graficznych. Wszystkim czego potrzebujecie jest właśnie nasza drukarnia.

Kontakt

Wycena zlecenia – Klient przesyła zapytanie o wycenę konkretnej pracy na e-mail.
Również można  zamówić telefonicznie lub osobiście.
Drukarnia GrafCraft przesyła ofertę klientowi.

Zamówienie – W oparciu o wycenę Klient wysyła zamówienie do Drukarni.
Przesłanie projektu – Równocześnie z wysłaniem zamówienia należy przesłać projekt graficzny do Drukarni na adres  info@grafcraft.pl. Na tym etapie możliwe jest wstępne szacowanie terminu realizacji.

W przypadku realizacji zamówień od nowych klientów  potrzebne bedą dane do faktury które można wysłać na adres e-mail.
Drukarnia na podstawie przesłanych danych wystawia fakturę proforma na zaliczkę określoną w ofercie i wysyła klientowi e-mail. Klient wpłaca określoną zaliczkę na konto Drukarni i wysyła potwierdzenie wpłaty e-mailem.

 

WeTransfer
PLIKI PROSIMY NAZYWAĆ „ImięNazwisko nr zamówienia” i wraz z opisem zamówienia przesyłać przez stronę www.wetransfer.com
wpisując e-mail odbiorcy (friend’s mail): graf-craft@wp.pl

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*

  Miejscowość dostawy*

  Adres email*

  Nazwa produktu

  Treść wiadomości*

  Masz pytania?
  close slider

   Imię*

   Miejscowość dostawy*

   Adres email*

   numer telefonu*

   Nazwa produktu

   Nakład

   Treść wiadomości*