EKSKLUZYWNE PRODUKTY POLIGRAFICZNE

Produkty poligraficzne, które wykonujemy w naszej drukarni, to luksusowy produkt dla wymagających klientów. Przy realizacji dokładamy wszelkich starań, żeby wykonać jak najlepiej zamówienie. Zlecenia wykonywane są przez nas na profesjonalnych maszynach oraz ręcznie, a każde zamówienie traktowane indywidualnie. Właśnie dlatego przygotowane są z taką starannością.

Obecnie wizytówki letterpress są jednym z najbardziej eleganckich produktów w świecie wizytówek.

Wizytówki są stałym elementem prowadzenia biznesu. Im bardziej eleganckie i reprezentacyjne, tym większe wrażenie wywierają na innych osobach. Letterpress jest doskonałym sposobem uszlachetnienia każdej wizytówki, wydrukowanej na papierze bawełnianym ekologicznym.

Wizytówki drukowane na takim papierze dodatkowo budują etyczny wizerunek firmy, zwiększają czytelność elementów i pozwalają skupić na nich uwagę przez dłuższy czas.

Najczęściej wykonywany produkt
Wizytówki letterpress 89%

Hot-stamping na wizytówkach dodaje im szyku i elegancji. Sprawia że projekt jest znacznie ciekawszy, a sama wizytówka otrzymuje luksusowy wygląd. Logo firmy w kolorze złotym lub srebrnym matowym albo błyszczącym, kojarzone będzie ze stabilnością i poczuciem bezpieczeństwa. Hot print znakomicie sprawdza się przy wizytówkach jednostronnych i dwustronnych, a szczególnie tych wykonanych na ozdobnym papierze, podkreślając unikalność całego projektu i jego dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach.

Najczęściej wykonywany produkt
wizytówki hot stamping 81%

Ekskluzywne produkty poligraficzne

Wizytówki kaszerowane z hot stampingiem

Wizytówki wykonane w dwóch kolorach papieru czarnym i szarym z kaszerowanym ze sobą i wykonanie hot stampingu w kolorze białym i zielonym.

Wizytówki wykonane na papierze bawełnianym 700 gr. Druk metodą letterpress w kolorze czarnym i z tłoczeniem  wklęsłym przy użyciu matrycy.

Wizytówki wykonane w dwóch kolorach papieru czarnym i złotym metaliczny sklejonym ze sobą i wykonanie hot stampingu w kolorze złotym.

Wizytówki wykonane w dwóch kolorach papieru granatowym i żółtym  z kaszerowanym ze sobą i wykonanie hot stampingu w kolorze złotym i srebrnym.

Zaproszenia firmowe wykonane na na  papierze granatowym  metalicznym  i wykonanie hot stampingu w kolorze srebrnym.

Certyfikaty wykonane na papierze satynowym 300 gr na którym można pisać. Druk metodą cyfrową z personalizacją, dodatkowo wykonany hot stamping.

Wizytówki firmowe wykonane na  papierze czarnym grubym 700 gr. hot stampingu wykonany dwustronnie w kolorze złotym.

Wizytówki  na papierze białym bawełnianym i brązowym z recyklingu. Druk metodą letterpress w kolorze czarnym i z tłoczeniem  wklęsłym przy użyciu matrycy.

Karty menu z srebrnym hot stampingiem

Karty menu do restauracji w formacie A4 składane zabezpieczone folią soft touch  i wykonanie hot stampingu w kolorze srebrnym.

Metki z hot stampingiem

Metki, zawieszki wykonane na papierze czarnym 300 gr z otworem na sznurek.  Logo firmy w kolorze srebrnym wykonane metodą  hot stamping.

Koperty czarne z hot stampingiem białym

Czarne koperty firmowe w formacie DL  z nadrukowanym logo firmy. Nadruk wykonany metodą hot stamping przy użyciu białej, matowej folii pigmentowej.

Metki kaszerowane z hot stampingiem

Metki, zawieszki wykonane w dwóch kolorach papieru granatowym metalicznym i różowym sklejonym ze sobą i wykonanie hot stampingu dwustronnie w kolorze miedzianym.

Druk offsetowy i cyfrowy

GrafCraft to profesjonalna drukarnia oraz zaangażowane studio graficzne. W naszej ofercie również jest druk cyfrowy oraz offsetowy, dając naszym klientom najwyższej jakości produkty poligraficzne. Naszym celem jest udostępnienie konkurencyjnych cenowo i atrakcyjnych wydruków i projektów graficznych. Wszystkim czego potrzebujecie jest właśnie nasza drukarnia.

Kontakt

Wycena zlecenia – Klient przesyła zapytanie o wycenę konkretnej pracy na e-mail.
Również można  zamówić telefonicznie lub osobiście.
Drukarnia GrafCraft przesyła ofertę klientowi.

Zamówienie – W oparciu o wycenę Klient wysyła zamówienie do Drukarni.
Przesłanie projektu – Równocześnie z wysłaniem zamówienia należy przesłać projekt graficzny do Drukarni na adres  info@grafcraft.pl. Na tym etapie możliwe jest wstępne szacowanie terminu realizacji.

W przypadku realizacji zamówień od nowych klientów  potrzebne bedą dane do faktury które można wysłać na adres e-mail.
Drukarnia na podstawie przesłanych danych wystawia fakturę proforma na zaliczkę określoną w ofercie i wysyła klientowi e-mail. Klient wpłaca określoną zaliczkę na konto Drukarni i wysyła potwierdzenie wpłaty e-mailem.

 

WeTransfer
PLIKI PROSIMY NAZYWAĆ „ImięNazwisko nr zamówienia” i wraz z opisem zamówienia przesyłać przez stronę www.wetransfer.com
wpisując e-mail odbiorcy (friend’s mail): graf-craft@wp.pl

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*

  Miejscowość dostawy*

  Adres email*

  Nazwa produktu

  Treść wiadomości*

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare