DRUK TYPOGRAFICZNY, LETTERPRESS

Letterpress, nazywany również drukiem typograficznym, jest jedną z najstarszych technik drukarskich. Korzenie tej metody druku wypukłego sięgają czasów Guttenberga XV wieku. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość z uwagi na wiele nowych papierów, jakie stały się dostępne oraz wyróżnieniem się nie standardowym produktem stylu "vintage". Najciekawszym z materiałów na którym jest wykonywany druk letterpress jest ekologiczny papier bawełniany, który jest bardzo delikatny w dotyku i jest na tyle "pulchny", że z łatwością można wykonać tłoczenie różnych wzorów.
Druk typograficzny

Nieustannie rozszerzamy ofertę druku o nowe techniki. Aby uczynić Państwa wydruki jeszcze ciekawszymi i bardziej eleganckimi, oferujemy możliwość drukowania metodą hot print, nazywaną również termodrukiem lub hot printem. Hot stamping wykorzystuje specjalistyczne folie drukarskie, dostępne w dużej liczbie kolorów, również metalizowanych oraz folie holograficzne, np. do zabezpieczania wydruków. Druk odbywa się poprzez dociśnięcie folii rozgrzaną matrycą do papieru i jej wprasowaniu. Stalowa matryca odwzorowuje kształt z projektu, zapewniając bardzo dużą dokładność znakowania na każdym rodzaju papieru. Hot stamping może być stosowany jako niezależna metoda drukarska, jak również pełni rolę uszlachetniająca wydruki. Najczęściej stosowana w drukach ozdobnych i reprezentacyjnych, takich jak dyplomy, wizytówki, zawieszki, kartki i zaproszenia, ale również okładki kart menu itp. Termodruk może być przez nas wykonany nawet w minimalnych nakładach, pozwalając spersonalizować każdy prezent lub wydawnictwa okolicznościowe – tomiki poezji, foldery, albumy rodzinne, katalogi itp.

 

 

Druk offsetowy i cyfrowy

GrafCraft to profesjonalna drukarnia oraz zaangażowane studio graficzne. W naszej ofercie również jest druk cyfrowy oraz offsetowy, dając naszym klientom najwyższej jakości produkty poligraficzne. Naszym celem jest udostępnienie konkurencyjnych cenowo i atrakcyjnych wydruków i projektów graficznych. Wszystkim czego potrzebujecie jest właśnie nasza drukarnia.

Kontakt

Wycena zlecenia – Klient przesyła zapytanie o wycenę konkretnej pracy na e-mail.
Również można  zamówić telefonicznie lub osobiście.
Drukarnia GrafCraft przesyła ofertę klientowi.

Zamówienie – W oparciu o wycenę Klient wysyła zamówienie do Drukarni.
Przesłanie projektu – Równocześnie z wysłaniem zamówienia należy przesłać projekt graficzny do Drukarni na adres  info@grafcraft.pl. Na tym etapie możliwe jest wstępne szacowanie terminu realizacji.

W przypadku realizacji zamówień od nowych klientów  potrzebne bedą dane do faktury które można wysłać na adres e-mail.
Drukarnia na podstawie przesłanych danych wystawia fakturę proforma na zaliczkę określoną w ofercie i wysyła klientowi e-mail. Klient wpłaca określoną zaliczkę na konto Drukarni i wysyła potwierdzenie wpłaty e-mailem.

WeTransfer
PLIKI PROSIMY NAZYWAĆ „ImięNazwisko nr zamówienia” i wraz z opisem zamówienia przesyłać przez stronę www.wetransfer.com
wpisując e-mail odbiorcy (friend’s mail): graf-craft@wp.pl

Zamów w naszej drukarni w warszawie

Możesz drukować wygodnie i tanio nie wychodząc z domu lub biura. U nas zamówisz przez Internet lub telefonicznie dowolny produkt, a kurier dostarczy do Ciebie zamówioną pracę.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*

  Miejscowość dostawy*

  Adres email*

  Nazwa produktu

  Treść wiadomości*

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare