Druk metodą hot stamping letterpress ekskluzywna poligrafia

Kategorie

Hot stamping

Hot stamping to dobrze wszystkim znana technika upiększania druku, poprzez jego wytłaczanie na gorąco. Aby można było wykonać hot stamping, konieczne jest przygotowanie formy z metalu. Ma ona formę wypukłej pieczęci i jest wykonywana ze stali. Po rozgrzaniu, dociskana jest do kartonu lub papieru, tworząc w nim trwałą wypukłość, o kształcie zgodnym z projektem matrycy.

Metoda ta jest często wykorzystywana do reprezentacyjnych materiałów, takich jak dyplomy czy teczki. Równie często można ją spotkać na eleganckich, tekturowych opakowania win, słodyczy czy kosmetyków. Hot stamping może być łączony z wieloma innymi metodami uszlachetniania druku, takimi jak lakierowanie wybiórcze lub złocenie. Otrzymujemy wówczas realistyczny efekt trójwymiarowości o dowolnym kształcie i wielkości.

Nasza drukarnia oferuje Państwo termo-druk do wszystkich swoich produktów. Od wizytówek, poprzez karty i kalendarze, aż po certyfikaty, dyplomy oraz pozostałe wydruki na kartonie. Wykonamy dla Państwa formę o dowolnym kształcie i wielkości, która może być wielokrotnie wykorzystywana przy ponawianych zamówieniach. Hot print wyróżnia się trwałością. Wzór na gorąco odciśnięty na materiale, utrzymuje się na nim na zawsze, bez możliwości rozprasowania czy zaniknięcia. Oprócz wysokich walorów estetycznych, może to być również skutecznym sposobem na fabryczne znakowanie opakowań, chroniąc je przed próbami fałszerstwa i reprodukcji bez Państwa zgody. Atrakcyjne ceny, pomoc przy zaprojektowaniu, wykonanie matrycy w korzystnej cenie, a w końcu fachowa realizacja każdego zamówienia, to właśnie Twoja drukarnia Grafcraft.

Ekskluzywne produkty poligraficzne ze złoceniem, czyli hot stampingiem, to tłoczenie złotej lub srebrnej folii.  Złocenia i srebrzenia świetnie prezentują się na papierach ozdobnych lub ekologicznych o rożnych kolorach i grubościach można również skleić ze sobą dwa lub więcej papierów, nazywana ta metoda jest kaszerowaniem.


Hot stamping to proces uszlachetniania druku, nadająca wydrukom ekskluzywnego wyglądu. Hot stamping kojarzy się ze złoceniem bądź srebrzeniem, również jest możliwość wykorzystania niestandardowych kolorów, np. białe, miedziane, różowe, niebieskie oraz można wykorzystać  folie matowe i błyszczące, metaliczne, holograficzne. Tak szeroki wybór umożliwia bardzo precyzyjne dostosowanie zdobionego elementu pod branżę, tematykę czy kolorystykę projektu. 

Wizytówki hot stamping złoty multiloft

hot stamping zaproszenia
hot stamping na wizytówkach warszawa
wizytówki hot stamping warszawa
hot stamping druk złotym kolorem
eleganckie metki z hot stampingiem
hot stamping srebrny na zaproszeniach w warszawie
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare