Lakier wybiórczy

Nadanie ciekawego i niepowtarzalnego wyglądu wizytówce, karcie lub teczce ofertowej, może wywołać jeszcze większe zainteresowanie u osób, które będą miały z nią do czynienia. Przemyślany projekt to jedno, ale wysokiej jakości wykonanie, to drugie. Wszystkim wymagającym Klientom oferujemy możliwość skorzystania z lakierowania wybiórczego. W tej metodzie tylko wybrany fragment pracy zostaje pokryty lakierem matowym lub błyszczącym. Logo firmy, napisy, pojedyncze grafiki. Lakierowanie wybiórcze może mieć dowolny kształt i wielkość, subtelnie wzbogacając każdy projekt i nadając mu oryginalne walory artystyczne.

 

Zastosowanie lakierowania wybiórczego możliwe jest na wizytówkach, kartach biznesowych, teczkach na materiały firmowe oraz wszystkich innych produktach, dostępnych w naszej ofercie. Lakierowanie wybiórcze jest najlepiej widoczne „pod światło”, kiedy odbija się ono od gładkiej powierzchni lakieru, tworząc kontrast z pozostałą powierzchnią pracy, nie pokryta lakierem. Lakierowanie wybiórcze jest również doskonale wyczuwalne pod palcami, dając uczucie zgrubienia.

 

Możliwość zastosowania lakierowania wybiórczego do dowolnych kształtów i powierzchni, to jego największe atuty. Bardzo duża dokładność i precyzja lakierowania wybiórczego sprawia, że ta forma uszlachetniania druku może być stosowana do najbardziej reprezentacyjnych materiałów poligraficznych, jak wizytówki, karty menu czy dyplomy i certyfikaty, czyniąc je jeszcze trudniejszymi do podrobienia. Dwa rodzaje lakierów – błyszczący i matowy pozwalają dopasować uszlachetnianie do indywidualnego charakteru każdego projektu.

Lakier wybiórczy UV