Perforacja

Perforacja, to inaczej dziurkowanie wydruków, w celu łatwiejszego oderwania jego części. Z perforacją mamy najczęściej do czynienia na fakturach za media, zawierających druczek polecenia zapłaty. Jednak perforacja jest równie chętnie stosowana w przypadku wielu innych rodzajów druków, w których chcemy zapewnić swoim klientom potwierdzenie wykonania usługi, doręczenia przesyłki lub odbioru towaru z magazynu. W zależności od potrzeb, nasza drukarnia wykonuje perforacje o dowolnej długości, kształcie i położeniu. Dziurkowanie może zostać przez nas wykonane na klasycznym papierze offsetowym, papierze lakierowanym lub powlekanym, a także wielu innych materiałach.

 

Połączenie perforacji nadruków z ich personalizacją, na przykład numerowaniem, pozwala tworzyć praktyczne i profesjonalne bilety wstępu, kupony, ulotki z rabatem, vouchery, ulotki serwisowe i wiele innych druków promocyjnych oraz firmowych. W przypadku poufnej korespondencji, zawierającej na przykład kody aktywacyjne do usług internetowych. Perforacja pozwala zachować pewność i bezpieczeństwo danych, informując o tym, że nikt inny nie uzyskał do niej dostępu.

 

Z przyjemnością zrealizujemy każde z Państwa zamówień na druki z perforacją, pomagając w jej zaprojektowaniu. Skorzystanie z naszej oferty jest gwarancją, że druki będą łatwe do oderwania, a jednocześnie zachowają swój elegancki i biznesowy charakter, dzięki profesjonalnej technologii druku i obróbce introligatorskiej. Zachęcamy do kontaktu celem uzyskania wyceny na temat perforacji w Państwa projektach.

Perforacja na wydrukach