Druk metodą hot stamping letterpress ekskluzywna poligrafia

Podkładki na tacki i na stół pod talerz do restauracji, baru, kawiarni, bistro

Podkładki na tacki

Lokale gastronomiczne, bardzo często wykorzystują plastikowe tacki do wydawania i przenoszenia posiłków. Utrzymanie najwyższej higieny, wymaga zarówno każdorazowego mycia tacek, jak i umieszczania na nich papierowych podkładek. Podkładki papierowe, w rozmiarze dopasowanym do wielkości tacki, mogą mieć druk jednostronny lub dwustronny. Projekt nadruku wykonany przez nasze studio graficzne, będzie mógł obejmować zdjęcia jedzenia, informacje o promocjach, wydruk pełnego menu oraz wiele innych informacji, które w ten przystępny sposób, można przekazać gościom.

 

Podkładki na stół pod talerz

Podkładki papierowe na stół pod talerz to niezbędne wyposażenie restauracji, pizzerii, kawiarni, barów. Jednorazowe podkładki dodają estetyki i podkreślają dbałość o czystość miejsca, w którym spożywane są posiłki. Wydrukowane na cienkim papierze białym lub ekologicznym szarym z recyklingu, mogą przedstawiać pełną ofertę menu lokalu, a także informować o konkursach i innych atrakcjach. Podkładki drukowane na papierze białym lub ekologicznym poprawiają estetykę podanego jedzenia, a jednocześnie mogą być nośnikiem ważnych informacji – można na nich wydrukować cennik, menu, a także tabelę wartości odżywczych dla każdego z oferowanych produktów.

Nawet najwykwintniejsze potrawy nie będą dobrze smakować, jeśli nie zostaną podane w elegancki sposób. Jedną z metod na zapewnienie dobrych warunków do jedzenia, jest stosowanie papierowych podkładek pod talerze. Ich rolą jest zabezpieczenie stołu, zapewnienie higieny, a także przekazanie gościom cennych informacji na  temat restauracji i jej oferty. Podkładki papierowe pod talerze, wykonujemy w dużym wyborze wielkości, kształtów oraz z drukiem kolorowym na całej powierzchni.

 

Opis produktu:

Podkładka w formacie A3 lub 300 x 400 mm  to efektowny, a przy tym praktyczny element wyposażenia pizzerii, restauracji, baru lub kawiarni. U nas wydrukujesz zarówno lekkie podkładki papierowe na białym papierze (offset 90 g), jak i  na papierze ekologicznym z recyklingu.

Ekologia to ostatnio bardzo modny termin. Niemalże bez przerwy słyszymy o segregacji śmieci o korzystaniu z odnawialnych źródeł energii. W trosce o środowisko poszerzamy nasze usługi o druk na papierze ekologicznym.

Wydruki na papierach ekologicznych są równie czytelne i trwałe jak tradycyjne wydruki na papierze białym, zachowują jednak swój naturalny klimat, przypadając do gustu świadomym i wymagającym klientom, żądającym od firm coraz większych działań w zakresie poprawy stanu środowiska naturalnego. Zamiana tradycyjnego papieru na papier ekologiczny z recyklingu, może być jednym z pierwszych kroków, które Państwa firma wykona w tym kierunku.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare