Teczki ofertowe z hot stampingiem

Teczki ofertowe są powszechnie wykorzystywane w biznesie. Służą do przechowywania i przekazywania materiałów handlowych, ofert i innych ważnych dokumentów. Nie tylko zapewniają im należytą ochronę i poufność, ale pełnią też rolę nośnika reklamowego. Teczki ofertowe z hot stampingiem to zupełnie nowy wymiar jakości teczek. Wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak karton lub tektura ozdobna, mogą być dodatkowo uszlachetniane metodą hot stamping. Można ją zastosować do takich elementów projektu jak logo, adres strony www, czy pozostałe elementy graficzne, które chcemy zaakcentować.

Hot stamping jest jedną z ciekawszych i bardziej eleganckich form uszlachetniania druku. Zastosowanie jej do teczek ofertowych, pozwala uczynić najprostszy projekt bardzo ciekawym i luksusowym. Jednokolorowe teczki z hot stampingiem nabierają eleganckiego wyrazu, będąc dowodem Państwa solidności i dobrego smaku. Działają również jak najlepsza wizytówka firm, wzbudzając zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawią. Teczki ofertowe z hot stampingiem to dobry pomysł na promocję swojej firmy!


Hot stamping to proces uszlachetniania druku, nadająca wydrukom ekskluzywnego wyglądu. Hot stamping kojarzy się ze złoceniem bądź srebrzeniem, również jest możliwość wykorzystania niestandardowych kolorów, np. białe, miedziane, różowe, niebieskie oraz można wykorzystać  folie matowe i błyszczące, metaliczne, holograficzne. Tak szeroki wybór umożliwia bardzo precyzyjne dostosowanie zdobionego elementu pod branżę, tematykę czy kolorystykę projektu.