Letterpress, nazywany również drukiem typograficznym, jest jedną z najstarszych technik drukarskich. Korzenie tej metody druku wypukłego sięgają czasów Guttenberga XV wieku. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość z uwagi na wiele nowych papierów, jakie stały się dostępne oraz wyróżnieniem się nie standardowym produktem stylu "vintage". Najciekawszym z materiałów na którym jest wykonywany druk letterpress jest ekologiczny papier bawełniany, który jest bardzo delikatny w dotyku i jest na tyle "pulchny", że z łatwością można wykonać tłoczenie różnych wzorów.
Druk typograficzny

Wizytówki letterpress są stałym elementem prowadzenia biznesu. Im bardziej eleganckie i reprezentacyjne, tym większe wrażenie wywierają na innych osobach. Letterpress jest doskonałym sposobem uszlachetnienia każdej wizytówki, wydrukowanej na papierze bawełnianym ekologicznym, ozdobnym. Możliwość uzyskania logo lub nazwy firmy, wykonanej w technice druku typograficznego, zwiększa czytelność elementów i pozwala skupić na nich uwagę przez dłuższy czas. Wizytówki letterpress wykonujemy w klasycznym formacie 90×50 mm, z drukiem jednostronnym lub dwustronnym. Zapewniamy bardzo duży wybór papierów o różnych kolorach i gramaturach. Atrakcyjność wizualna wizytówki letterpress stanowi o ich coraz większej popularności. Ich wygląd podkreśla unikatowość firmy, produktu lub usługi, ułatwiając odróżnienie się od konkurencji. Wizytówki mogą w całości być wykonane z użyciem metody letterpress bądź może ona być uszlachetniającym dodatkiem, nieszablonowo wzbogacając cały projekt i nadając mu niepowtarzalności. Możliwość zastosowania metalicznych farb do elementów tłoczonych, pozwala stworzyć naprawdę ciekawe wizytówki. 

Eleganckie wizytówki letterpress z tłoczeniem są bardzo nietypowym produktem poligraficznym które wyróżnia się starym stylem retro, vintage. Bawełniany papier który używamy do druku wizytówek jest bardzo elegancki i delikatny w dotyku. Ekskluzywne wizytówki które wykonujemy możemy również wykonać w kolorach metalicznych złotym, srebrnym, miedzianym oraz nadruk w kolorze białym który bardzo ładnie prezentuje sie na papierach ekologicznych, szarych, i czarnych. Bardzo elegancko wygląda druk złotym kolorem na wizytówkach. Wizytówki złocone metodą hot stamping bardzo często są zamawiane przez klientów którzy chcą się wyróżnić.

Druk offsetowy i cyfrowy

GrafCraft to profesjonalna drukarnia oraz zaangażowane studio graficzne. W naszej ofercie również jest druk cyfrowy oraz offsetowy, dając naszym klientom najwyższej jakości produkty poligraficzne. Naszym celem jest udostępnienie konkurencyjnych cenowo i atrakcyjnych wydruków i projektów graficznych. Wszystkim czego potrzebujecie jest właśnie nasza drukarnia.

Kontakt

Wycena zlecenia – Klient przesyła zapytanie o wycenę konkretnej pracy na e-mail.
Również można  zamówić telefonicznie lub osobiście.
Drukarnia GrafCraft przesyła ofertę klientowi.

Zamówienie – W oparciu o wycenę Klient wysyła zamówienie do Drukarni.
Przesłanie projektu – Równocześnie z wysłaniem zamówienia należy przesłać projekt graficzny do Drukarni na adres  info@grafcraft.pl. Na tym etapie możliwe jest wstępne szacowanie terminu realizacji.

W przypadku realizacji zamówień od nowych klientów  potrzebne bedą dane do faktury które można wysłać na adres e-mail.
Drukarnia na podstawie przesłanych danych wystawia fakturę proforma na zaliczkę określoną w ofercie i wysyła klientowi e-mail. Klient wpłaca określoną zaliczkę na konto Drukarni i wysyła potwierdzenie wpłaty e-mailem.

WeTransfer
PLIKI PROSIMY NAZYWAĆ „ImięNazwisko nr zamówienia” i wraz z opisem zamówienia przesyłać przez stronę www.wetransfer.com
wpisując e-mail odbiorcy (friend’s mail): graf-craft@wp.pl

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*

  Miejscowość dostawy*

  Adres email*

  Nazwa produktu

  Treść wiadomości*

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare