Letterpress, nazywany również drukiem typograficznym, jest jedną z najstarszych technik drukarskich. Korzenie tej metody druku wypukłego sięgają czasów Guttenberga XV wieku. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość z uwagi na wiele nowych papierów, jakie stały się dostępne oraz wyróżnieniem się nie standardowym produktem stylu "vintage". Najciekawszym z materiałów na którym jest wykonywany druk letterpress jest ekologiczny papier bawełniany, który jest bardzo delikatny w dotyku i jest na tyle "pulchny", że z łatwością można wykonać tłoczenie różnych wzorów.
Druk typograficzny

zaproszenia ślubne, firmowe, karty okolicznościowe, letterpress

Druki okolicznościowe, takie jak zaproszenia ślubne, firmowe lub karty okolicznościowe, najczęściej drukowane są w małych i średnich nakładach. Stosując w nich druk typograficzny – letterpress, możemy jeszcze bardziej zaznaczyć ważne elementy projektu. Nazwa, data, treść, czy pozostałe elementy graficzne projektu mogą być tłoczone i wypełnione farbą lub wykonany ślepy tłok, przyjmując kolor papieru. Wykonujemy zaproszenia w każdym formacie i nakładzie, również jako składane i pojedyncze, z drukiem jednostronnym i dwustronnym. Oferujemy kompleksowe wykonanie zlecenia, od przygotowania projektu, poprzez wykonanie matryc, druk, tłoczenie, aż po pakowanie i wysyłkę gotowego zamówienia firmą kurierską. Wykonane matryce można wykorzystać ponownie, przy kolejnych zamówieniach. Zaproszenia i karty okolicznościowe z drukiem letterpress wyglądają bardzo estetycznie i zyskują niepowtarzalny charakter, co wyróżnia je od masowo drukowanych kart, sprzedawanych w sklepach. Treść zaproszenia może być dodatkowo personalizowana o imię i nazwisko, wykorzystując możliwości druku cyfrowego, tylko na papierach do 350 gr. Najpopularniejszy materiał na którym wykonujemy druk typograficzny  jest  ekologiczny papier bawełniany pozwala osiągnąć niesamowite kształty i tłoczenia w papierze.

zaproszenia letterpress

Druk offsetowy i cyfrowy

GrafCraft to profesjonalna drukarnia oraz zaangażowane studio graficzne. W naszej ofercie również jest druk cyfrowy oraz offsetowy, dając naszym klientom najwyższej jakości produkty poligraficzne. Naszym celem jest udostępnienie konkurencyjnych cenowo i atrakcyjnych wydruków i projektów graficznych. Wszystkim czego potrzebujecie jest właśnie nasza drukarnia.

Kontakt

Wycena zlecenia – Klient przesyła zapytanie o wycenę konkretnej pracy na e-mail.
Również można  zamówić telefonicznie lub osobiście.
Drukarnia GrafCraft przesyła ofertę klientowi.

Zamówienie – W oparciu o wycenę Klient wysyła zamówienie do Drukarni.
Przesłanie projektu – Równocześnie z wysłaniem zamówienia należy przesłać projekt graficzny do Drukarni na adres  info@grafcraft.pl. Na tym etapie możliwe jest wstępne szacowanie terminu realizacji.

W przypadku realizacji zamówień od nowych klientów  potrzebne bedą dane do faktury które można wysłać na adres e-mail.
Drukarnia na podstawie przesłanych danych wystawia fakturę proforma na zaliczkę określoną w ofercie i wysyła klientowi e-mail. Klient wpłaca określoną zaliczkę na konto Drukarni i wysyła potwierdzenie wpłaty e-mailem.

 

WeTransfer
PLIKI PROSIMY NAZYWAĆ „ImięNazwisko nr zamówienia” i wraz z opisem zamówienia przesyłać przez stronę www.wetransfer.com
wpisując e-mail odbiorcy (friend’s mail): graf-craft@wp.pl

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*

  Miejscowość dostawy*

  Adres email*

  Nazwa produktu

  Treść wiadomości*

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare