Letterpress, nazywany również drukiem typograficznym, jest jedną z najstarszych technik drukarskich. Korzenie tej metody druku wypukłego sięgają czasów Guttenberga XV wieku. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość z uwagi na wiele nowych papierów, jakie stały się dostępne oraz wyróżnieniem się nie standardowym produktem stylu "vintage". Najciekawszym z materiałów na którym jest wykonywany druk letterpress jest ekologiczny papier bawełniany, który jest bardzo delikatny w dotyku i jest na tyle "pulchny", że z łatwością można wykonać tłoczenie różnych wzorów.
Druk typograficzny

zawieszki, etykiety, metki letterpress

Letterpress to elegancka forma druku ozdobnego, bardzo dobrze komponująca się z niewielkimi formatami etykiet, zawieszek lub metek. Mocowane do odzieży, produktów spożywczych, rękodzieła czy okolicznościowych prezentów, nadają im oryginalny wygląd, podkreślając unikalność i wysoką jakość. Druk typograficzny można wykorzystać do tłoczenia logo, nazwy firmy, adresu strony internetowej itp. Oferowane przez nas zawieszki, etykiety i metki mogą mieć dowolny wymiar i kształt, obejmujący niestandardowe wycięcia, zaokrąglenia, a także dziurkowanie. Dla Państwa wygody, jesteśmy w stanie przygotować kompletny projekt graficzny, uwzględniając wymagania letterpress i przedstawiając Państwu realistyczną wizualizację. Krótkie terminy realizacji, wysoka jakość produktu oraz ciekawe koncepcje graficzne – to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto zamawiać u nas wydruki letterpress. Najpopularniejszy materiał na którym wykonujemy druk typograficzny  jest  ekologiczny papier bawełniany pozwala osiągnąć niesamowite kształty i tłoczenia w papierze.

 

Druk offsetowy i cyfrowy

GrafCraft to profesjonalna drukarnia oraz zaangażowane studio graficzne. W naszej ofercie również jest druk cyfrowy oraz offsetowy, dając naszym klientom najwyższej jakości produkty poligraficzne. Naszym celem jest udostępnienie konkurencyjnych cenowo i atrakcyjnych wydruków i projektów graficznych. Wszystkim czego potrzebujecie jest właśnie nasza drukarnia.

Kontakt

  • Warszawa ul. Blokowa 44
  • info@grafcraft.pl
  • 577 700 150

Wycena zlecenia – Klient przesyła zapytanie o wycenę konkretnej pracy na e-mail.
Również można  zamówić telefonicznie lub osobiście.
Drukarnia GrafCraft przesyła ofertę klientowi.

Zamówienie – W oparciu o wycenę Klient wysyła zamówienie do Drukarni.
Przesłanie projektu – Równocześnie z wysłaniem zamówienia należy przesłać projekt graficzny do Drukarni na adres  info@grafcraft.pl. Na tym etapie możliwe jest wstępne szacowanie terminu realizacji.

W przypadku realizacji zamówień od nowych klientów  potrzebne bedą dane do faktury które można wysłać na adres e-mail.
Drukarnia na podstawie przesłanych danych wystawia fakturę proforma na zaliczkę określoną w ofercie i wysyła klientowi e-mail. Klient wpłaca określoną zaliczkę na konto Drukarni i wysyła potwierdzenie wpłaty e-mailem.

 

WeTransfer
PLIKI PROSIMY NAZYWAĆ „ImięNazwisko nr zamówienia” i wraz z opisem zamówienia przesyłać przez stronę www.wetransfer.com
wpisując e-mail odbiorcy (friend’s mail): graf-craft@wp.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

Miejscowość dostawy*

Adres email*

Nazwa produktu

Treść wiadomości*

Masz pytania?
close slider

Imię*

Miejscowość dostawy*

Adres email*

numer telefonu*

Nazwa produktu

Nakład

Treść wiadomości*